Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Drugie zwycięstwo juniorek w turnieju

Audio

Czytaj na głos

Autor: JEN 1 min czytania

Juniorki Finepharm Carlos wygrały dzisiaj drugi mecz w ramach ćwierćfinałów mistrzostw Polski juniorek rozgrywanych w hali przy ul. Złotniczej, pokonując wysoko Spartakus Otmuchów 43:27.

Rywalki tylko w pierwszej połowie stawiały opór gospodyniom, prowadząc nawet 2:0 w 2 min. Przewagę przyjezdne utrzymywały do 15 min., kiedy było 9:8 dla nich. Dopiero od wyrównania przez Finepharm Carlos w tej samej min. na 9:9 jeleniogórzanki przeszły do kontrataku i pierwszą część meczu wygrały 20:15. W drugiej połowie gry wyraźnie dominowały i rozgromiły przeciwniczki.
W tym meczu nie wystąpiła Sabina Kobzar, która pojechała z drużyną seniorek do Szczecina na mecz Łącznościowcem.

Finepharm Carlos - Spartakus Otmuchów 43:27 (20:15)

Finepharm Carlos: Szalek, Kozłowska, Baranowska – Konsur 12, Buklarewicz 9, Rykaczewska 7, Muras i Łoniewska po 4, Tajerle 3, Romanów 2, Michalska i Marceluk po 1.

W drugim meczu Sparta Gubin pokonała MKS Zgierz 31:23 (11:12).

Jutro w niedzielę (3 lutego) o godz. 12.30 nasze dziewczyny zmierzą się ze Spartą Gubin. Wynik tego meczu zadecyduje o zdobyciu przez jedną z drużyn pierwszego miejsca w turnieju.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka