Poniedziałek, 22 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Droższa jazda autobusami

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Od dziś (czwartek) więcej za przejazd płacą pasażerowie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

reklamy
reklamy

Bilety kosztują średnio o 10 groszy więcej. Za normalny w jednej strefie płacimy 2 złote 20 groszy. Za przejazd w dwóch strefach trzeba zapłacić 4 złote 10 groszy. Bilety na autobus pospieszny kosztują odpowiednio 3 zł 30 oraz 6 zł 50. Ulgowe – o połowę mniej.

Bilety miesięczne jeszcze nie podrożały. Stanie się to dopiero w marcu. Wówczas za sieciowy ważny w strefie miejskiej trzeba będzie wydać 62 złote (na ulgowy o połowę mniej).

Kto o podwyżce zapomni i skasuje bilet o dawnym nominale, będzie musiał zapłacić wyższą opłatę specjalną: 110 złotych.
Choć nie jest wykluczone, że w pierwszy dzień obowiązywania podwyżki kontrolerzy będą bardziej wyrozumiali dla zapominalskich pasażerów.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka