Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 6240
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karkonosze: Droga Jubileuszowa na Śnieżkę już otwarta

Sobota, 22 maja 2021, 9:01
Autor: WAC
Karkonosze: Droga Jubileuszowa na Śnieżkę już otwarta
Fot. KPN
Po zimowej przerwie ponownie dostępna dla turystów jest Droga Jubileuszowa na Śnieżkę.

To nie jedyny szlak letni otwarty przez Karkonoski Park Narodowy w ostatnich dniach. Od kilku dni można już wędrować żółtym szlakiem na odcinku Biały Jar - Strzecha Akademicka oraz zielonym pod szczytem Szrenicy.

W dalszym ciągu zamknięte są odcinki szlaków turystycznych: czerwonego przez Kocioł Łomniczki (od nieczynnego schroniska Nad Łomniczką do Domu Śląskiego), niebieskiego przez Kocioł Małego Stawu, od Domku Myśliwskiego do schroniska Samotnia (zamknięty również z powodu ochrony sokoła wędrownego), czerwonego na odcinku prowadzącym nad Kotłami Wielkiego i Małego Stawu, żółtego od Mokrego Rozdroża do Śnieżnych Kotłów (zamknięty również z powodu ochrony cietrzewia), zielonego przez Śnieżne Kotły od Mokrego Rozdroża do Rozdroża pod Wielkim Szyszakiem (zamknięty również z powodu ochrony cietrzewia).

Dodatkowo ze względu na ochronę cietrzewia i sokoła wędrownego zamknięte są: szlak niebieski od Przełęczy Okraj na Skalny Stół i szlak zielony z Polany do skrzyżowania ze szlakiem czerwonym przy Słoneczniku.

Twoja reakcja na artykuł?

24
65%
Cieszy
2
5%
Hahaha
1
3%
Nudzi
5
14%
Smuci
5
14%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group