Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6731
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Downhill z Szybowcowej

Wtorek, 28 sierpnia 2018, 4:05
Aktualizacja: 4:23
Autor: Przemek Kaczałko
Jeżów Sudecki: Downhill z Szybowcowej
Fot. Przemek Kaczałko
Grupa lokalnych pasjonatów rowerowych zjazdów po terenach z przeszkodami, zorganizowała na Górze Szybowcowej zawody pod nazwą Szyba DH Race Downhill Derby. Na starcie stanęło około 50 osób, w tym odważne dziewczyny.

Po imprezie w okolicach Osiedla Łomnickiego to kolejne zawody zorganizowane przez jeleniogórskich downhillowców. Trasa poprowadzona wschodnim zboczem Góry Szybowcowej obfitowała w naturalne (i nie tylko) przeszkody. Już pierwszą hopkę decydowali się pokonać jedynie najodważniejsi, ale na całej trasie nie brakowało wymagających elementów. Z uwagi na podział na kategorię "open" i "trampkarzy" przeszkody można było ominąć, aby i mniej doświadczeni mieli frajdę.

Zawody zorganizowane bardzo dobrze pod względem logistycznym i z atrakcyjnymi nagrodami, cieszyły się sporym zainteresowaniem kibiców. W rywalizacji osób w wieku 7-12 lat zwyciężył Maks Biegus przed Marcinem Kulejem i Michelem Michoniem, a w kategorii otwartej najlepszy okazał się Robert Harecki, który wykręcił najlepszy czas. Drugi był Tomasz Urbaniak, a trzeci Michał Frątczak.

Twoja reakcja na artykuł?

13
87%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
1
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group