Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Donoszę życzliwie, że…

Audio

Czytaj na głos

Autor: Robert Czepielewski 1 min czytania

Program 500+ od samego początku wzbudzał wiele emocji. Okazuje się, że i niektórzy mieszkańcy Jeleniej Góry również bacznie przyglądają się, może nie tyle programowi 500+, co ich beneficjentom i swoimi obserwacjami dzielą się.

reklamy

Od czasu do czasu przekonują się o tym pracownicy jeleniogórskiego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, na których biurka trafiają pisemne informacje o rzekomym nieprawidłowym wykorzystywaniu przez niektóre osoby środków pochodzących z programu 500 +

O tym, jakie kroki podejmuje jeleniogórski MOPS mówi dyrektor Wojciech Łabun: - Prosimy takie osoby do nas i prosimy o złożenie oświadczenia. Jeżeli w trakcie oświadczenia zauważamy, że zachodzą dalsze wątpliwości co do słuszności wykorzystania tych środków na rzecz dzieci czy rodziny, kierujemy wówczas pracownika socjalnego na wywiad środowiskowy i podejmujemy dalsze działania.

Jednocześnie Wojciech Łabun zaznacza, że jak dotąd działania, jakie wobec donosów wykonuje MOPS nie rnpotwierdziły prawdziwości skarg kierowanych do tej instytucji i ma nadzieję, że w przyszłości nie będzie takich przypadków, które będą zmuszały ośrodek do ograniczenia wypłaty ze środków 500+.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka