Środa, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6036
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dolnośląscy zabijacy

Wiadomości: Dolny Śląsk
Wtorek, 26 lutego 2008, 8:28
Aktualizacja: 8:29
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Niechlubne, trzecie miejsce regionu w tragicznych statystykach dotyczących morderstw. Choć policja łapie skuteczniej sprawców, liczba dramatów wzrasta.

O zjawisku pisze wtorkowa Polska Gazeta Wrocławska. W ubiegłym roku w województwie dolnośląskim policjanci odnotowali 84 przypadki zabójstw lub usiłowania zabójstw. W statystykach, niestety, przodują Kowary w Jeleniogórskiem.

To tu zwyrodnialec morderca zabił z zimną krwią dwie kobiety w lipcu ubiegłego roku. Także w Kowarach od ciosów siekierą zginął mężczyzna podczas pijackiej awantury. Sprawca zabił go, bo zdenerwował się, kiedy nie dostał pomidora na zakąskę.

To właśnie w trakcie takich ekscesów najczęściej dochodzi do tragedii. Dramaty mają rodzinne tło – tłumaczą policjanci. I podkreślają, że są bezsilni, bo nie zostawią w każdym domu, gdzie potencjalnie może dojść do tragedii, patrolu mundurowych.

Apelują przy tym do ludzi, którzy są świadkami przemocy domowej, aby poinformowali o swoich obawach stróżów prawa. Łatwiej wtedy zapobiec ewentualnej tragedii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Normaly 26-02-2008 9:48
dzieje sie tak ponieważ w kowarach jest bardzo duży dobrobyt(bieda) nawet fabryki pozamykali bo nie było komu pracowac(duże bezrobocie) i ludzie tam mieszkający żyją w luksusach(bez mała skrajnej nędzy) spożywając wytrawny alkohol (tanie wino)mając dużo czasu wolnego(bo są bezrobotni)zrelaksowani i wypoczęci( na skraju nerwicy)uprawiają sporty ekstremalne(kradną by miec na chleb) jeszcze do tego żyją w Kowarach z przyzwyczajenia albo zasiłków pomocy społecznej -tekst bez myślników to tak myślą ogólnie o Kowarach -tekst w nawiasach szara żeczywistośc DLATEGO TAM TAK SIĘ DZIEJE
~... 26-02-2008 15:33
naucz sie chlopcze ortografii a dopiero potem zacznij pisac swoje wypociny. pozdrawiam
~nij 26-02-2008 15:59
powinni znies alkochol bo widze ze ludzie coraz bardziej szalejom po tych trunkachi nawzajem sie zabijajom.ja wogóle nie pije i żyje.nie rozumiem jednego nawet jak ma sie jakieś problemy to czeba za wódke sie brać???? besens.przecież to w niczym nie pomaga a jeszcze pogarsza.
~Locke 26-02-2008 20:51
Rozumiem, że można od czasu do czasu "walnąć" jakąś literówkę, a nawet "ortografa", ale to co wyczynia nij, to aż boli. Otwórz chłopie niekiedy słownik.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group