Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 4806
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Do studentów: Zasmakuj egzotyki z AIESEC

Niedziela, 28 października 2012, 6:48
Aktualizacja: 6:50
Autor: AIESEC
Region: Do studentów: Zasmakuj egzotyki z AIESEC
Fot. AIESEC
Nie masz planów na najbliższe miesiące? Chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie przy okazji świetnie się bawiąc w egzotycznych krajach? Chiny, Indie, Brazylia, Rumunia, czy też państwa Europy Wschodniej – to tylko wybrane kraje, do których możesz się udać. Właśnie ruszyła rekrutacja na wolontariat i praktyki zagraniczne z AIESEC. Aplikuj do 4 listopada na www.pwr.aiesec.pl.

W ramach praktyk zagranicznych studenci oraz absolwenci uczelni odbywają staże zarówno w małych przedsiębiorstwach jak i międzynarodowych korporacjach w działach takich, jak: marketing, finanse, sprzedaż, HR, IT oraz wielu innych. Wolontariat natomiast to przede wszystkim praca w międzynarodowych projektach. W ich ramach prowadzone są m.in. zajęcia dla różnych grup wiekowych koncertujące się na zagadnieniach takich jak profilaktyka HIV/ AIDS, przedstawienie kultury danego kraju, czy też budowanie świadomości na temat światowych problemów.

AIESEC jest największą na świecie międzynarodową organizacją studencką działającą w 113 krajach i zrzeszającą 86 000 członków. Oprócz wyjazdów na praktyki i wolontariaty oferujemy dzialalność w białostockim oddziale AIESEC.

Doświadczenie zdobyte podczas praktyk oraz wolontariatu pozwala wyróżnić się nie tylko jako wpis do CV. Jest to przede wszystkim odkrywanie innych kultur, nawiązywanie międzynarodowych znajomości oraz niezapomniana przygoda.

Więcej informacji na temat etapów oraz kryteriów rekrutacji znajduje się na stronie www.pwr.aiesec.pl oraz na naszym fan page’u: facebook/AIESECwroclawUT

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
360
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
11%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group