Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Dilerzy narkotyków w pułapce

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Ponad 1700 porcji amfetaminy i marihuany znaleźli policjanci u dwóch mężczyzn z Kowar. Weszli do ich mieszkań o świcie, bo podejrzewali, że delikwenci trudnią się narkobiznesem. Przypuszczenia okazały się trafne.

– W pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze znaleźli łącznie blisko 1600 porcji amfetaminy oraz około 120 porcji marihuany. Zabezpieczyli również wagę elektroniczną służącą do ważenia narkotyków – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W związku z powyższym zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 24 lat, podejrzanych o nielegalny proceder. Wartość zabezpieczonych narkotyków, szacuje się na kwotę około 8000 zł. Policjanci podejrzewają, że były one rozprowadzane na terenie Kowar oraz okolicznych miejscowości.

Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie i handel narkotykami grozi im teraz nawet do 10 lat więzienia. Mężczyźni byli już wcześniej notowani za przestępstwa narkotykowe. Ponieważ policjanci nadal prowadzą czynności w tej sprawie, w związku z tym nie wykluczają dalszych zatrzymań.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka