Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 4224
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Dilerzy narkotyków w pułapce

Wtorek, 11 marca 2008, 10:17
Aktualizacja: 14:16
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Dilerzy narkotyków w pułapce
Fot. KMP
Ponad 1700 porcji amfetaminy i marihuany znaleźli policjanci u dwóch mężczyzn z Kowar. Weszli do ich mieszkań o świcie, bo podejrzewali, że delikwenci trudnią się narkobiznesem. Przypuszczenia okazały się trafne.

– W pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze znaleźli łącznie blisko 1600 porcji amfetaminy oraz około 120 porcji marihuany. Zabezpieczyli również wagę elektroniczną służącą do ważenia narkotyków – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W związku z powyższym zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 24 lat, podejrzanych o nielegalny proceder. Wartość zabezpieczonych narkotyków, szacuje się na kwotę około 8000 zł. Policjanci podejrzewają, że były one rozprowadzane na terenie Kowar oraz okolicznych miejscowości.

Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Za posiadanie i handel narkotykami grozi im teraz nawet do 10 lat więzienia. Mężczyźni byli już wcześniej notowani za przestępstwa narkotykowe. Ponieważ policjanci nadal prowadzą czynności w tej sprawie, w związku z tym nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group