Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7079
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Deszczowe Grafitti i Hip-hop

Poniedziałek, 19 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lutego 2006, 20:32
Autor: marek
Jeleniogórskie zespoły grające hip-hop oraz ekipy graficiarzy spotkały się w sobotę na Zabobrzu, gdzie po raz trzeci spotkali się fani rymowanych rytmów. Imprezę zorganizowały Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu i stowarzyszenie Faktor, pomagające młodym ludziom, którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić.

Hip-hop Dżem Grafitti organizują sami młodzi, ODK udostępnia scenę i aparaturę nagłaśniającą. W Jeleniej Górze istnieje i gra kilka zespołów, w tym chyba najbardziej znany RZP, którego lider, DAS jest jednoczesnie współorganizatorem imprezy.

Przenikliwe zimno i deszcz mocno dał się we znaki ekipom, które na przygotowanych planszach miały stworzyć, Grafitti. Najwyżej została oceniona praca ekipy Regipsowi Basiarze, drugie miejsce zajęła praca Inlegal Crow a trzecie Dużo tanio Tesco.

Ale nawet deszcz nie odstraszył młodych, którzy przyszli posłuchać TPDwaS, Podziemnej Struktury Kamienna Góra, Manewru, Projekt Zen, RZP, Fakty i BBL. Gwiazdą wieczoru była ekipa „PEZET/ NOON”.
Jednak temperatura, która o 21 spadła do kilku stopni powyżej zera szybko wygoniła z łąki uczestników, gdy tylko przebrzmiały ostatnie takty muzyki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group