Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 5116
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Depeche Mode Night z piątku na sobotę. KONKURS!

Środa, 1 czerwca 2011, 9:26
Aktualizacja: 9:27
Autor: Petr
W nocy z piątku na sobotę (3/4 czerwca 2011) w jeleniogórskim Orient Expressie odbędzie się Depeche Mode Night, czyli kolejna z cyklicznych imprez organizowanych przez ekipę z More Than A Party Jelenia Góra. Na sześć pierwszych osób, które zadzwonią do redakcji Jelonki.com czekają darmowe wejściówki!

Po bardzo udanej Depeche Mode Night, która odbyła się w kwietniu 2011 w Orient Expressie w Jeleniej Górze – wcześniej impreza miała miejsce w innych klubach i pubach w mieście, i w której uczestniczyło ponad 200 osób, organizatorzy ponownie zapraszają na „wielką ucztę” w klimatach elektronicznego popu w dawnym budynku dworca PKP. Tym razem, prócz muzyki autorstwa jednej z najbardziej kultowych, brytyjskich formacji w wydaniu albumowym, single i wersjach koncertowych będzie można usłyszeć gatunki pokrewne, jak elektro, future i synth pop. Rzecz jasna, serwowaną w stosownych porcjach.

– Z myślą o wszystkich i coś dla każdego. Depeche Mode, elektro, future i synth pop, słowem zapraszamy na wielką muzyczną „ucztę”. Ponieważ będzie to ostatnia impreza z cyklu przed wakacyjną przerwą, gorąco liczymy na bohaterską frekwencję. Tradycyjnie, wśród obecnych na Depeche Mode Night rozlosujemy nagrody niespodzianki ufundowane przez More Than A Party Jelenia Góra oraz zaprzyjaźniony sklep internetowy EVILDOLLS – mówią nam dMarek i Maniek, organizatorzy i koordynatorzy imprezy.

Depeche Mode Night w jeleniogórskim Orient Expressie ruszy w piątek o godz. 20.30. Cena biletów: 10 zł. Dla czytelników Jelonki.com, którzy w czwartek w godz. 12 - 13 jako pierwsi zadzwonią do naszej redakcji i odpowiedzą na pytanie: „Kiedy i gdzie odbył się pierwszy koncert Depeche Mode w Polsce”, organizatorzy przygotowali sześć darmowych wejściówek. Zapraszamy do konkursu!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group