Czytających: 9696

III-liga siatkarzy: Dekoria ogrywa Olimpię, trzeci set 37:35!

Poniedziałek, 20 stycznia 2014, 13:18
Aktualizacja: 13:23
Wielkie emocje towarzyszyły spotkaniu 13. kolejki III–ligi, w którym Dekoria Świdnica podejmowała Olimpię Kowary. Najbardziej zacięty był trzeci set, wygrany przez gospodarzy 37:35!

Początek spotkania należał do przyjezdnych, którzy przed tą kolejką tracili 4 punkty do trzeciej w tabeli, Dekorii. Podopieczni Patryka Hobgarskiego bardzo dobrze weszli w mecz wygrywając gładko do 15. Druga partia była już bardziej wyrównana i padła łupem świdniczan (25:20). Największych emocji przyniósł trzeci set, w którym po niesamowitej walce na przewagi zwyciężyli miejscowi 37:35. "Gdybając" sobie można zastanawiać się co by było, gdyby to kowarzanie objęli prowadzenie, bowiem podłamani niepowodzeniem w poprzedniej partii siatkarze Olimpii w czwartym secie nie byli w stanie powstrzymać uskrzydlonych zawodników Marcina Kuca i przegrali do 18, a cały mecz 3:1.

UKS Dekoria Świdnica – MKS Olimpia Kowary 3:1 (15:25, 25:20, 37:35, 25:18)