Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy

Darmowy trening w parku

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Przed tygodniem wystartowała nowa inicjatywa pn. "Orka w Parku", czyli trening funkcjonalny prowadzony przez doświadczonych trenerów. Już w niedzielę (17.04) kolejne spotkanie, w którym każdy, bez względu na poziom zaawansowania, może wziąć udział.

reklamy

Trening będzie świetnym uzupełnieniem codziennych treningów biegaczy, narciarzy, rolkarzy, wspinaczy, himalaistów, pływaków, szachistów, kolarzy itd. - czytamy w zapowiedzi organizatorów.

Trening podzielony jest na 4 części: 1. Rozgrzewka - prowadzi Paweł Jaworskirn2. Trening funkcjonalny - obciążenie umiarkowane (dla każdego) - Paweł Jaworskirn3. Trening funkcjonalny z +/- obciążenie HARD (dla chętnych) - Paweł Jaworski, Grzegorz Leszekrn4. Trening biegowy - około 10km (dla chętnych) - Grzegorz Leszek.

Chętni do udziału w darmowym treningu spotykają się o godz. 12:00 pod sklepem Cztery Pory Sportu przy ul. Bankowej 13 - wejście od ul. Matejki. Następnie udadzą się do parku na Wzgórzu Kościuszki w okolice placu zabaw.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka