Piątek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 9152
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Damski bokser za kratkami

Piątek, 3 września 2010, 8:25
Aktualizacja: 8:26
Autor: KMP
Sprawca rozboju, na którego czekała cela w areszcie śledczym (wyrok dwa lata i 10 miesięcy) skutecznie unikał ręki sprawiedliwości. Tej stało się zadość, kiedy przestępca został zatrzymany przez policję zaraz po awanturze domowej, w trakcie której uderzył swoją dziewczynę.

Pijany mężczyzna został zatrzymany po awanturze domowej, o której policja została powiadomiona w nocy. W trakcie przepychanki 21-latek uderzył w twarz swoją 19-letnią dziewczynę i uciekł. Schował się przed policją na brzegu pobliskiej rzeki. Nieskutecznie. Stróże prawa dopadli agresora, ten podał im fałszywe dane. Jednak policjanci ustalili jego prawdziwą tożsamość na podstawie dowodu osobistego, który miał przy sobie.

Jak się wkrótce okazało, mężczyzna kłamał, gdyż był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat i 10 miesięcy za rozbój. – Pokrzywdzona nie złożyła zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa na jej szkodę i nie życzy sobie, aby mężczyzna poniósł za to jakiekolwiek konsekwencje – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

21-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia (miał ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie). Później został umieszczony w ciepłej celi aresztu, gdzie spędzi najbliższe trzy lata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group