Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9709
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Damscy złodzieje w lokalu

Środa, 16 stycznia 2008, 13:13
Aktualizacja: 13:14
Autor: TEJO
Sprytem wykazali się przestępcy, którzy wykorzystali krótką nieobecność klientki jednej z kawiarni w Jeleniej Górze. Kiedy wyszła odebrać telefon komórkowy, ukradli ze stolika pozostawioną przez kobietę torebkę. Policja była jednak sprytniejsza: złapała sprawców, kiedy dzielili się łupami.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem. – Kiedy do pokrzywdzonej zadzwonił telefon, postanowiła odebrać go na zewnątrz lokalu, jednak na stoliku pozostawiła torebkę. Okazję wykorzystali złodzieje i zanim kobieta wróciła, oni zdążyli uciec. Ich łupem padły dokumenty, karty bankomatowe i 840 zł – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Okradziona natychmiast o przestępstwie powiadomiła policję. Funkcjonariusze w rozmowie ustalili rysopis złodziei. Ruszyli na ich poszukiwania. Na przystanku autobusowym zauważyli dwóch mężczyzn, których wygląd opowiadał rysopisowi podanemu przez pokrzywdzoną.

– W trakcie przeszukania sprawców policjanci odzyskali w całości skradzione mienie, którego sprawcy nie zdążyli się jeszcze pozbyć. W związku z tym cała zawartość torebki wróciła do pokrzywdzonej, a sprawcy trafili do policyjnego aresztu – informuje nadkom. E. Bagrowska.

Mężczyźni mają 25 i 26 lat. Odpowiedzą za kradzież, za co grozi im kara do pięciu lat więzienia. Zatrzymani wcześniej byli już notowani za kradzieże.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group