Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 11686
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelnik: Remont przejścia przy ul. Sobieskiego to partactwo

Poniedziałek, 15 października 2012, 7:48
Aktualizacja: 7:49
Autor: Angela
Jelenia Góra: Czytelnik: Remont przejścia przy ul. Sobieskiego to partactwo
Fot. Angela
– Nawierzchnia mostu przed remontem była zdecydowanie lepsza niż po nim, krawędzie betonowej zaprawy, którą zalano przejście już rozsypują się od strony rzeki, a resztki poprzedniego betonu wysypano na trawnik. Zapomniano również przywrócić część chodnika przy pawilonie "Aldi" – skarży się mieszkaniec Jeleniej Góry.

W sprawie remontu przejścia dla pieszych na moście przy ul. Sobieskiego w rejonie Aniluxu, nasz Czytelnik wysłał e-mail z prośbą o nagłośnienie sprawy. Jego zdaniem prace zostały wykonane niechlujnie i niezgodnie ze sztuką budowlaną.

- Niemal codziennie przemierzam ulicę Sobieskiego w Jeleniej Górze, w tym przejście dla pieszych przez most na rzece Kamiennej w sąsiedztwie „Aniluxu” – pisze nasz Czytelnik. - W ostatnim czasie, przez kilka miesięcy realizowano remont tego przejścia, choć moim zdaniem było to zupełnie niezasadne. Po obserwacji tego, co zostało zrobiono obecnie, ewidentnie widać, że nawierzchnia była zdecydowanie lepsza przed remontem, aniżeli po nim. Mało tego, krawędzie betonowej zaprawy, którą zalano owe przejście już rozsypują się od strony rzeki. Resztki poprzedniej zaprawy, którą "zdemontowano" młotem pneumatycznym wysypano beztrosko na trawnik, nieopodal pawilonu "Aldi" i nikt się tym nie interesuje. Warto zaznaczyć, że przy okazji poprzedniego remontu jakiejś infrastruktury zapomniano przywrócić część chodnika przy pawilonie „Aldi”. Aż prosi się zadać pytanie, gdzie jest jeleniogórski nadzór budowlany, a przy okazji wspomnianego mostu, gdzie jest zarząd dróg i mostów ? – pyta nasz Czytelnik.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
486
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
38%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group