Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7125
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelnik: Miasto jest za bogate?

Wtorek, 28 czerwca 2022, 6:00
Autor: WAC
Jelenia Góra: Czytelnik: Miasto jest za bogate?
Fot. Czytelnik
O problemie z latarniami ulicznymi przy alei Jana Pawła II oraz ul. Paderewskiego w Jeleniej Górze informuje pan Jan. - Można odnieść wrażenie, że Jelenia Góra jest bardzo bogatym miastem – mówi nasz Czytelnik.
Codziennie przy ul. Paderewskiego (za Biedronką) i po północnej stronie alei Jana Pawła II włączanych jest kilkadziesiąt lamp gdy na dworze jest jeszcze zupełnie jasno. Prawdopodobnie steruje nimi włącznik czasowy. Lampy po drugiej stronie alei Jana Pawła II i przy ul. Różyckiego włączane są zgodnie z logiką – gdy zaczyna zapadać zmrok. Może do lamp przy ul. Paderewskiego też by się dało zastosować włącznik zmierzchowy i dzięki temu zaoszczędzić pieniądze?

Jak informuje Cezary Wiklik z Urzędu Miasta w Jeleniej Górze - sytuacja opisana przez pana Jana związana jest z awarią szafy sterującej oświetleniem ulicznym. Podobna sytuacja występuje w kilku innych lokalizacjach na terenie miasta.

Jeszcze w tym tygodniu zostanie rozstrzygnięty przetarg mający wyłonić dostawcę nowych szaf sterujących oświetleniem ulicznym – mówi C. Wiklik. - Gdy tak się stanie, będą one na terenie miasta sukcesywnie wymieniane.

Twoja reakcja na artykuł?

12
11%
Cieszy
27
25%
Hahaha
3
3%
Nudzi
3
3%
Smuci
11
10%
Złości
51
48%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group