Poniedziałek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 7757
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czym zajmują się fryzjerzy? Nie tylko strzygą

Niedziela, 17 lipca 2011, 7:51
Aktualizacja: 7:52
Autor: RED
Ilu jest w mieście fryzjerów? Trudno jest znaleźć właściwą odpowiedź na to pytanie, choć pozornie wystarczy zajrzeć do odpowiedniego rejestru.

Jednak trudno jest ustalić, jak wiele spośród niemal 250 zakładów i salonów fryzjerskich działa w branży, albo przede wszystkim w branży, bowiem okazuje się, że zgłaszając salon fryzjerski, przedsiębiorcy zastrzegli sobie także działanie na innych obszarach.

Poza działalnością fryzjerską i kosmetyczną salony właściciele salonów fryzjerskich, studia urody, czy podobnych prowadzą m.in. działalność w zakresie: rozbiórki i burzenia obiektów budowlanych, przeprowadzek, sprzedaży detalicznej komputerów, zegarków, produkcji wyrobów tartacznych, obsługi biura rachunkowości, czy też hurtowej sprzedaż obuwia.

Na marginesie: wiele spośród firm, które jaką swoją działalność podstawową zgłosiło fryzjerstwo i usługi kosmetyczne istnieje od niespełna 10 lat, niektóre wręcz po 2 – 3 lata i można przypuszczać, że młodzi stażem przedsiębiorcy szukają swojego miejsca na rynku usług - czytamy w komunikacie jeleniogórskiego magistratu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (69) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group