Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 1769
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Czy głosowanie młodych na KPN to wyraz buntu?

Wiadomości: Polska
Niedziela, 8 czerwca 2014, 12:25
Aktualizacja: 19:47
Autor: MT
Fot. admin
Marcin Kruszewski (Kongres Nowej Prawicy) i Adam Szejnfeld (Platforma Obywatelska) w programie TAK czy NIE (Polsat News). Miej świadomość – Marek Tkacz, wydawca Jelonki.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~mr 8-06-2014 17:22
Na przykładzie tej dyskusji widać, że Szejnfeld to intelektualne zero. Typowy reprezentant Platformy Obywatelskiej, czyli partii zadufanych w sobie bubków, którzy uważają, że nigdy nie stracą władzy, więc mogą sobie bimbać na wszystko. Sam przyznał się do tego, że nie wie o co chodzi z przepisami dotyczącymi prawa jazdy, ale chętnie wygadywał gładkie frazesy na tematy, które tylko mu przyszły do głowy. Stosował argumentację na poziomie cepa. Młody człowiek z KNP wykazał się tu większą wiedzą i rozsądkiem.
~Balwan 8-06-2014 23:54
Szejnfeld sam nie wierzy w co mówi hahaha, co ciekawe na końcu młody mógł mu powiedzieć to samo co on wcześniej, że albo się nie ma wiedzy, w co nie wierzy, albo politykuje :)
~Korozja 12-06-2014 2:51
Mniej restrykcyjny system ma najwyższy podatek Vat w Europie ? Kryzys to sztucznie nadmuchany proces złodziejstwa przez Mafie bankierów. Kto ma być bogaty ludzie czy Państwo ? Bredzenie ,ze należy podnieść podatki w dobie kryzysu jest przymusem na jaki może sobie pozwolić niewolnicze socjalistyczne państwo aby asekurować swój interes. Przykład ZUS nikt nie korzysta z ogromnych składek jakie płaci,ludzie maja żałośnie niskie świadczenia ale Państwo pod przymusem asekuruje swój interes i racje bytu złodziei.
~ 12-06-2014 3:03
Młodzi lidzie w KNP owszem część przechodzi gdzie się da sprzedaje się aby przetrwać w piekle gdzie Obłuda retoryki PO – sławetne :Młodzi zabierzcie dowód swoim babcią i idźcie za nie głosować . Szczycono się ,ze glosują na nich młodzi ludzie dzisiaj obraca się to w sposób niesmaczny i naciągany , jakoby młodzi ludzie byli naiwni w swoim wyborze czyli delikatnie mówiąc głupi a ich poglądy maja ewoluować cóż , pracowałam kiedyś w telewizji zostałam w szkaradny sposób zwolniona kiedy szefowa dowiedziała się ,ze jestem zwolenniczka JKM. Czy zmieniłam poglądy jak widać nie, jednak nie każdy postąpił by tak jak ja mając np. nóż finansowy na gardle. Na to liczą stare świnie przy korycie ,ze gdy prosiak dojrzeje zacznie gadać ludzkim głosem ( orwell)
~ 12-06-2014 3:04
Państwa Europy nie są żadnym autorytetem są jednym i tym samym kołchozem jednak w Polsce nie ma już czego obniżać gdyż mamy 4, 5 razy mniej na rękę niż w Państwach Europy . Ta sama pani w Biedronce przy kasie za zachodnia granicą ma do ręki 1200 euro-ok. 5000 zł a w Polsce 1200 zł z brakiem możliwości zamiany na 5 razy więcej przy takich samych cenach towarów we wszystkich krajach Europy a zazwyczaj nieco mniejszych to o czym ten pan pierni czy o jakim obniżaniu skoro obniżone jest wszystko do granic absurdu . Niech może powie ile podwyższyli bo to jest sposób na obniżanie również ile ci podwyższę opłaty itd. tyle nie masz tyle ci obniżę wypłatę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group