Sobota, 27 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Czego sobie życzymy?

Audio

Czytaj na głos

Autor: Petr 1 min czytania

Dziś pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia. Czego życzą sobie i innym jeleniogórzanie? Co chcielibyśmy otrzymać jako gwiazdkowy prezent i jakie nadzieje najczęściej wiążą się z nadchodzącym wielkimi krokami nowym, 2012 rokiem?

reklamy

Jak się okazuje – pod tym względem mieszkańcy Jeleniej Góry są raczej zgodni. Zdecydowana większość zapytanych przez nas osób życzy sobie i innym przede wszystkim spokoju, życia na godnym poziomie i „właściwych ludzi na właściwym miejscu”, jak określiło to kilku z naszych rozmówców.

– Zdrowie, spokój i odrobina wytchnienia. Oto czego nam wszystkim życzę. Na to pierwsze – niestety, nie mamy większego wpływu. Z kolei jeśli chodzi o spokój i wytchnienie, te powinni postarać się nam zapewnić miejscy włodarze, którzy moim zdaniem muszą bardziej przyłożyć się do swoich obowiązków. Właściwi ludzie na właściwym miejscu, którzy mogą wpłynąć na poprawę sytuacji w naszym mieście; tworzyć nowe miejsca pracy i dbać o jego wizerunek – mówi nam Jacek Szyszko, mieszkaniec Zabobrza.

– Życzę sobie jak również wszystkim innym mieszkańcom Jeleniej Góry, żeby miasto obudziło się w końcu z letargu, w który popadło. By Jelenia Góra w niedalekiej przyszłości stała się stolicą Karkonoszy nie tylko pod względem geograficznym, lecz gospodarczym i kulturowym. I byśmy mogli żyć tutaj godnie; nie martwić się, czy jutro będzie za co kupić chleb – dodaje Paweł Baranik z Cieplic.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka