Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7641
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czarna niedziela

Poniedziałek, 12 stycznia 2009, 15:01
Aktualizacja: 23:43
Autor: Angela
Aż trzy osoby z Jeleniej Góry i okolic pożegnały się wczoraj (11.01) z życiem. Jedna z nich to najprawdopodobniej ofiara mrozów. Dwie pozostałe osoby na ulicy Zjednoczenia Narodowego w Cieplicach i na Łysej Górze w Dziwiszowie, zmarły z przyczyn naturalnych.

Około 40-letniego bezdomnego mężczyznę wczesnym rankiem znaleźli wczoraj mieszkańcy budynku przy ulicy Noskowskiego w zsypie na śmieci. Najprawdopodobniej zmarł wskutek wychłodzenia organizmu, jednak w najbliższą środę ma to potwierdzić lub wykluczyć sekcja zwłok.

Bezdomny był wcześniej znany strażnikom miejskim i policji oraz mieszkańcom. Często przebywał przed Tesco, gdzie pił tanie wina i niejednokrotnie zaczepiał przechodniów. O zgonach dwóch pozostałych mężczyzn policję poinformowało pogotowie. Po przeprowadzonej analizie wykluczono udział osób trzecich.

Strażnicy miejscy apelują, by jeleniogórzanie o każdym bezdomnym, który pojawi się w zsypach na śmieci, klatkach schodowych i pustostanach, informowali odpowiednie służby, co w tęgie mrozy może uratować tym ludziom życie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group