Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 4711
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czarna Dama zawitała do MDK Muflon

Poniedziałek, 5 lutego 2018, 12:41
Aktualizacja: Wtorek, 6 lutego 2018, 6:40
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Czarna Dama zawitała do MDK Muflon
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami kolejny bajkowy poranek w MDK Muflon. W niedzielę (4.02) dzieci wraz z rodzicami uczestniczyli w spotkaniu z Czarną Damą. Tradycyjnie było mnóstwo dobrej zabawy, w której aktywnie brali udział zarówno dzieci, jak i rodzice. Nie zabrakło też nagród od sponsorów wydarzenia.

Jak co miesiąc, poranek w Muflonie rozpoczął się od wywiadów z uczestnikami, które prezentowane są podczas kolejnego spotkania. Nowością w lutowej odsłonie był czarny teatr - Agnieszka Gierus czytała opowieść, a rodzice - ochotnicy prezentowali przy zgaszonych światłach odpowiednie postacie i rzeczy.

Zdecydowanie, zgromadzonym w sobieszowskiej placówce kultury spodobała taka forma rozrywki, a kolejnym punktem programu były prace artystyczne. Każdy mógł stworzyć własną czarną damę mając do dyspozycji balon, bibułę i inne atrybuty. Nieodłączną częścią poranków jest losowanie atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez licznych sponsorów. Dzieci, które w domu przygotowały obrazek z ich wyobrażeniem bohaterki spotkania również odebrały upominki. W tym sezonie prezentowane są bajki z udziałem Bolka i Lolka, co również spotkało się z zainteresowaniem dużych i małych...

Poza stałymi uczestnikami zabawy ciągle pojawiają się też nowi. - Jesteśmy pierwszy raz i to wszystko jest bardzo fajnie zorganizowane. Dzieci się nie nudzą, są zajęcia plastyczne, bajka, konkursy, a i rodzice aktywnie biorą udział, więc każdy znajdzie coś dla siebie - powiedział Łukasz Czarnecki, który przybył na poranek z żoną i córką. - Na pewno będziemy tu wracać - deklaruje.

Kolejny bajkowy poranek zaplanowano na 4 marca (godz. 12:00). Tym razem tematem przewodnim będzie "Brzydkie kaczątko".

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1158
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group