Piątek, 23 lutego
Imieniny: Damiana, Izabeli
Czytających: 8422
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cymański: Ludzie chcą prezydenta Mroza

Poniedziałek, 15 października 2018, 7:17
Aktualizacja: Czwartek, 25 października 2018, 6:57
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Cymański: Ludzie chcą prezydenta Mroza
Fot. Przemek Kaczałko
Jedna z najbarwniejszych postaci polskiego parlamentu – Tadeusz Cymański był wczoraj (14.10) gościem Krzysztofa Mroza, czyli kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Jeleniej Góry. Jak podkreślał polityk Solidarnej Polski, to ludzie namawiali byłego jeleniogórskiego radnego, aby wystartował w wyborach samorządowych.
- Jest kampania, jeżdżę po kraju i naszym obowiązkiem jest udzielać wsparcia, natomiast dylemat polega na tym, gdzie jechać? Mam zaproszenia z wielu miejsc, ale przyjechałem do Jeleniej Góry, bo mam okazję i przyjemność znać senatora Mroza - przeprowadziłem z nim wiele rozmów na terenie Sejmu. Nie znamy się od dziecka, ale uznałem, że jest osobą, dla której warto tu przyjechać - podkreślił Tadeusz Cymański, który w naszym mieście spędził całą dobę - był na porannej mszy św., rozmawiał z ludźmi na jeleniogórskiej giełdzie i w kilku innych miejscach.
- Dziękuję posłowi Cymańskiemu, że chciał przyjechać do Jeleniej Góry. Pan poseł jest popularną, znaną osobą i doświadczyliśmy tej popularności dzisiaj w Jeleniej Górze - dodał Krzysztof Mróz, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta.

Polityk z Malborka wysoko ceni sobie 41-letniego jeleniogórzanina, którego trzeba było namawiać na start o funkcję włodarza stolicy Karkonoszy.

- To nie jest tak, że był bardzo chętny i zdecydowany na start - wahał się. Powiedziałem do niego, że jeśli się zdecyduje, to przyjadę do niego. To bardzo ważne, że ludzie go chcą - mówią "zgódź się", "spróbuj" i tego nam trzeba, a nie takich zawodników, którzy sami przychodzą i chcą być desygnowani. To ważna cecha i wcale nie taka powszechna - zaznaczył Tadeusz Cymański.

W trakcie spotkania w Hotelu Pod Różami gość Krzysztofa Mroza apelował o zmianę retoryki, o traktowanie politycznych oponentów jak "braci i siostry" o innych poglądach. T. Cymański wsparł również pozostałych kandydatów PiS w wyborach samorządowych w naszym regionie.

Twoja reakcja na artykuł?

41
33%
Cieszy
0
0%
Hahaha
4
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
46
37%
Złości
34
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (58)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1385
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
8%
PiS
24%
PO
35%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Kultura
Otwarcie wystawy o saniach rogatych
 
Kultura
Pułapka na myszy
 
112
Mercedesem w busa
 
Piłka nożna
Karkonosze – Moto–Jelcz w obiektywie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group