Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 7717
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cuchnący problem mieszkańców Elsnera 8

Wtorek, 14 listopada 2017, 8:37
Aktualizacja: Środa, 15 listopada 2017, 7:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Cuchnący problem mieszkańców Elsnera 8
Fot. WAC
Na powtarzające się awarie kanalizacji w piwnicy skarżą się mieszkańcy klatki nr III, w bloku przy ulicy Elsnera 8 na jeleniogórskim Zabobrzu.

- Ostatnia awaria miała miejsce ponad tydzień temu i pomimo wielu zgłoszeń do Jeleniogórskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przez kilka dni pozostawaliśmy bez pomocy – mówi mieszkanka feralnej klatki pani Lidia. Fetor który unosił się po całej piwnicy oraz klatce schodowej, przenikał również do mieszkań i był nie do wytrzymania. Kilkukrotnie sąsiedzi wykonywali telefony ze zgłoszeniem, ale niestety nic się nie zmieniało oprócz tego, że zostały otwarte drzwi piwnicy oraz wejściowe do klatki schodowej.

- Pod wskazanym adresem średnio dwa – trzy razy w roku zdarza się przytkanie kanalizacji – mówi kierownik działu obsługi technicznej JSM Sławomir Cybulski. - Ostatnia awaria była poważniejsza i dlatego musieli ją usunąć pracownicy Wodnika. Ostatecznie sytuacja wróciła do normy 13 listopada. W calu wyjaśnienia przyczyn nawracających problemów z instalacją kanalizacyjną w najbliższym czasie, po konsultacji z radą lokatorów, zlecimy jej kamerowanie – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group