Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 4162
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Cofnęli się do czasów fraka i peruki

Wtorek, 13 marca 2018, 6:56
Aktualizacja: Środa, 14 marca 2018, 5:47
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Cofnęli się do czasów fraka i peruki
Fot. Przemek Kaczałko
Molto i Meno udały się w kolejna muzyczną podróż podczas poranka w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Tym razem Agnieszka Gierus i Dominika Łukasiewcz z pomocnikami, przybliżyły zgromadzonym w sali koncertowej im. Stefana Strahla muzykę i postać W. A. Mozarta.

Bohaterki niedzielnych poranków muzycznych w Filharmonii Dolnośląskiej odbyły kolejną podróż w czasie. Tym razem przybliżyły zgromadzonym postać i twórczość Mozarta. Jak zwykle były zadania z nagrodami dla najmłodszych, ale też nauka tańca menuet, w którym wzięli udział zarówno rodzice, jak i dzieci. O wrażenia muzyczne zadbał też zespół instrumentów smyczkowych.

Tradycyjnie, do udziału w muzycznym przedstawieniu zostali zaproszeni goście - tym razem były to przedszkolaki z grupy trzeciej jeleniogórskiego "Kacperka". Maluchy wykazały się szeroką wiedzą na temat Wolfganga Amadeusza Mozarta, czym zachwycały zgromadzoną publiczność i pomagały w kolejnych przygodach Molto i Meno.

Kolejny poranek zaplanowano na 15 kwietnia o godz. 10:30. - Czy muzyka może stać się magicznym eliksirem miłości? Aby to sprawdzić, teleportujemy się w czasy romantyzmu i muzyki, która najpiękniej wyraża uczucia i jest odzwierciedleniem duszy. A może uda nam się stworzyć przepis na muzyczny eliksir miłosny? Czary-mary – w podróż ruszamy! - zachęcają do udziału organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group