• Poniedziałek, 23 lipca 2018
  • Godz. 11:58
  • Imieniny: Apolinarego, Bogny, Brygidy, Stwosza
  • Czytających: 5555
  • Zalogowanych: 10
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Co warto zobaczyć w mieście i okolicy?

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 14 kwietnia 2018, 13:42
Aktualizacja: 13:59
Autor: Jelonka.com & TV Dami
Mieszkamy w pięknym miejscu, obfitującym w atrakcje turystyczne. Co polecają jeleniogórzanie odwiedzającym nasze miasto i okolice? O to pytaliśmy w programie „Maraton subiektywności”.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~rybcia pipcia 18-04-2018 14:06
Umówmy się, że odnowione kamienice są średnią atrakcją. Tutaj brakuje atrakcji biletowych, czyli zamków które można zwiedzić w środku. Muzea w Jeleniej Górze to temat tragedia. Powinny być remontowane wieże widokowe w Maciejowej i na Strzeleckiej Górze. Udostępnić wieżę ratuszową , nawet za 1zł jak nie za darmo. Braki są ogromne , a mamy potencjał. Tylko to trzeba zauważyć. Samo spacerowanie po mieście to żadna atrakcja bo nawet nie ma urokliwych knajpek z ogródkami .
~123 21-04-2018 9:57
Knajpy urokliwe, jest taka co się zowie met...ra, tam nawet zamiataczka śmieci ci nawrzuca wyzwisk.
~dj. .... 22-04-2018 18:47
Największa atrakcja to niedzielna giełda;słychać wszystkie języki Europy.
~............................ 23-04-2018 19:11
Góry to nie Jelenia Góra, kościoły pozamykane na amen, można wejść do środka tylko w czasie mszy, a do pałacu Schaffgotschów też nie ma jak wejść, bo zajęła go Politechnika i jest zamknięty dla zwiedzających. Zostaje park zdrojowy i norweski. A w centrum JG nie ma czego zwiedzać, teatr nieczynny, a filharmonia w czasie wakacji nieczynna, jak zresztą oba teatry, nawet jeśli nie są w remoncie. Kino 3D za daleko od centrum, właściwie na zad#piu. Pasaż zamknięty, była knajpa z lodami na dachu, w czasie upału było tam fajnie, ale już tego nie ma. Giełda? Odstrasza podłożem o każdej porze roku, w czasie deszczu błoto po kolana, a jak sucho, to tumany kurzu. Knajpy? Kiedyś była klimatyczna knajpa w teatrze Norwida, bo czasem można było trafić na koncert jakiejś grupy, ale to miniona epoka. Żadna knajpa nie zatrudnia muzyków, aby umilali pobyt i robili klimat, i nie chodzi tu o dancingi. Latem jest trochę rozrywki na placu Ratuszowym, gdy przyjadą teatry, ale to tylko 2 dni. Imprez tam nie ma. Więcej rozrywki jest w Hotelu Gołębiewski, bo przyjeżdżają tam artyści ze scen warszawskich teatrów, a Jelenią Górę omijają szerokim łukiem. No ale Gołębiewski jest w Karpaczu, a nie w Jeleniej Górze. Jakby kto zapytał o rozrywkę w Karpaczu, to można powiedzieć, że Gołębiewski i jego okolice, ale to nie jest Jelenia Góra.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Etykieta prawdę ci powie?  3
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra z dnia 20.07.2018 r.  
Miej świadomość
Czego bałbyś się w średniowieczu?  7
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  73
Aktualności
KCGO – klamka zapadła  2
Aktualności
W Starej Kamienicy zagryzione zostały psy  14
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group