Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 4038
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

OKRĘG: Co w trawie boisk piszczy?

Poniedziałek, 4 sierpnia 2008, 19:40
Aktualizacja: Czwartek, 14 sierpnia 2008, 11:49
Autor: JEN
U nas sezon futbolowy niebawem się rozpocznie. W rozgrywkach wyższych szczebli padają już pierwsze bramki w mistrzowskich spotkaniach. W naszym więc okręgu kibice oglądają sparingi.

Złota bramka Arka

Arkadiusz Sojka, wychowanek Karkonoszy Jelenia Góra występuje w tym sezonie w I ligowej Flocie Świnoujście i zdobył już bramkę dla tego zespołu, który wygrał w drugiej kolejce z Dolcanem Ząbki 1-0. Była to więc „złota bramka”, bo za trzy pkt. Tym bardzie że Flota w pierwszym meczu tych rozgrywek uległa Kmicie Zabierzów 0-1.

Autokarem do Kamiennej Góry

Fani Karkonoszy organizują wyjazd do Kamiennej Góry na mecz pierwszej kolejki dolnośląskiej IV ligi z miejscową Olimpią. Wyjazd autokarem mieszczącym 100 pasażerów pod stadionem przy ulicy Złotniczej 12 w sobotę (9 sierpnia o godz. 15.00 – 15.20. Cena przejazdu - 7 zł, mecz w Kamiennej Górze rozpocznie się o godz. 17:00.

„Olimpijski pojedynek” dla Kowar

W właśnie w Kamiennej Górze w meczu towarzyskim spotkały się dwie Olimpie: m iesjcowa, która awansowała do IV ligi i z Kowar, która awansowała do „okręgówki”. wygrali pewnie goście, szkoleni przez Tomasza Hutnika 3:1, a hat-trickiem popisał się Sebastian Szujewski.

Piast ma niezłą „pakę”

Piast Dziwiszów wzmocnił się znacznie przed sezonem (Marcin Ciemniewski z Lotnika oraz Krzysztof Smoliński i Przemysław Wajda z Karkonoszy) i w sparingach ten zespół prezentuje się coraz lepiej.
We Lwówku Śląskim pokonał zdecydowanie 4:1 (2:1) miejscowych Czarnych, choć nie zanosiło się na to, bo w już w 5 min. gola dla gospodarzy zdobył Krzysztof Złocik. Zaraz potem stan meczu wyrównał K. Smoliński, a tuż przed końcem pierwszej połowy drugiego gola dla przyjezdnych zdobył Antoni Podobiński, a po przerwie kolejne dwa gole dla Piasta uzyskali: Filip Pieńkowski i Wojciech Maląg. W kolejnym meczu towarzyskim Piast spotka się u siebie z Chojnikiem Jelenia Góra.

Pogrom Pub Gola

Natomiast w Leśnej po raz pierwszy przed sezonem zagrał Pub Gol. Jednak w niekompletnym składzie i przegrali zdecydowanie z miejscowym Włókniarzem 0:6 (0:3).
Następny sparing Pub Gol rozegra w Lubawce z Orłem i już w pełniejszym składzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group