Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6794
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Co niedziela rozśpiewana muszla koncertowa

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 11 lipca 2009, 7:58
Aktualizacja: 7:58
Autor: Ania
Oprócz gości z Białorusi i Ukrainy, którzy dali się już poznać jeleniogórskiej publiczności w minioną środę – wystąpi zespół KINT.
Na Koncerty Promenadowe w muszli koncertowej Parku Zdrojowego zaprasza mieszkańców, kuracjuszy i turystów Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury. Wysłuchać ich można w każdą niedzielę wakacji.

Jutro (12 lipca) – oprócz gości z Białorusi i Ukrainy, którzy dali się już poznać jeleniogórskiej publiczności w minioną środę – wystąpi zespół KINT czyli Krótko i Na Temat. W jego muzyce nie brakuje niczego, czego dusza nie mogłaby zapragnąć.

Za tydzień wysłuchamy wokalisty, tekściarza, kompozytora i instrumentalisty Leszka Kopcia. Wykonuje on tzw. poezję śpiewaną. Później przyjdzie czas na kolejnych artystów, czyli Monikę Wiśniewską, Dorotę Ujda – Jankiewicz i Andrzeja Jankiewicza, Jacka Szreniawa & Janusza Lewandowskiego oraz zespół Zorba.

Na zakończenie wakacji, 30 sierpnia, wystąpi grupa Semplice. Repertuar zespołu Semplice stanowią przede wszystkim kompozycje muzyki latynoamerykańskiej, bałkańskiej, francuskiej oraz standardy muzyki jazzowej i filmowej. Wszystkie utwory to opracowania autorskie.

Każdy koncert rozpoczynać się będzie o godzinie 16.00. Impreza jest wakacyjną tradycją Cieplic wprowadzoną przez Scenę Animacji Teatru Jeleniogórskiego. W tym roku pałeczkę organizatora przejęła Przystań Twórcza CCK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~EM 11-07-2009 9:27
Super, już się nie mogę doczekać tych koncertów, aby pogoda dopisała.
piipi 11-07-2009 11:31
~SUPER ..ladne dziewczyny,krotkie spodniczki itp ! Czekam na *fajnych mezczyzn-tancerzy .. z dlugimi nogami itp.
~wuef 11-07-2009 15:54
"z długimi nogami itp." hehe...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group