Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8016
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Co niedziela rozśpiewana muszla koncertowa

Sobota, 11 lipca 2009, 7:58
Aktualizacja: 7:58
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Co niedziela rozśpiewana muszla koncertowa
Oprócz gości z Białorusi i Ukrainy, którzy dali się już poznać jeleniogórskiej publiczności w minioną środę – wystąpi zespół KINT.
Na Koncerty Promenadowe w muszli koncertowej Parku Zdrojowego zaprasza mieszkańców, kuracjuszy i turystów Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury. Wysłuchać ich można w każdą niedzielę wakacji.

Jutro (12 lipca) – oprócz gości z Białorusi i Ukrainy, którzy dali się już poznać jeleniogórskiej publiczności w minioną środę – wystąpi zespół KINT czyli Krótko i Na Temat. W jego muzyce nie brakuje niczego, czego dusza nie mogłaby zapragnąć.

Za tydzień wysłuchamy wokalisty, tekściarza, kompozytora i instrumentalisty Leszka Kopcia. Wykonuje on tzw. poezję śpiewaną. Później przyjdzie czas na kolejnych artystów, czyli Monikę Wiśniewską, Dorotę Ujda – Jankiewicz i Andrzeja Jankiewicza, Jacka Szreniawa & Janusza Lewandowskiego oraz zespół Zorba.

Na zakończenie wakacji, 30 sierpnia, wystąpi grupa Semplice. Repertuar zespołu Semplice stanowią przede wszystkim kompozycje muzyki latynoamerykańskiej, bałkańskiej, francuskiej oraz standardy muzyki jazzowej i filmowej. Wszystkie utwory to opracowania autorskie.

Każdy koncert rozpoczynać się będzie o godzinie 16.00. Impreza jest wakacyjną tradycją Cieplic wprowadzoną przez Scenę Animacji Teatru Jeleniogórskiego. W tym roku pałeczkę organizatora przejęła Przystań Twórcza CCK.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group