Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 3004
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co dalej ze skateparkiem?

Wtorek, 6 sierpnia 2019, 6:37
Aktualizacja: Środa, 7 sierpnia 2019, 8:31
Autor: WAC
Jelenia Góra: Co dalej ze skateparkiem?
Fot. Czytelnik
O fatalnym stanie skateparku w kompleksie stadionu przy ul. Lubańskiej w Jeleniej Górze informuje pan Bartosz (dane do wiadomości redakcji).
Kilka dni temu jadąc do pracy ul. Lubańską obok stadionu, moją uwagę zwróciły hałdy ziemi, które zalegają na skateparku – mówi nasz Czytelnik. - Z krótkiej rozmowy z jednym z pracowników wynikło, że zostało to zrobione na zlecenie szefa, bo "dzieciaki latają", a to jest plac budowy. Wszystko rozumiem - plac budowy placem budowy, ale w ten sposób jeden taki obiekt na Złotniczej już zniknął bez śladu. To, że dzieciaki "latają" też rozumiem. Mamy środek wakacji i w końcu zostało to zrobione dla dzieci żeby tam spędzały czas. Wszelkie prace budowlane w tym momencie koncentrują się wokół budynków oddalonych o co najmniej 200 metrów, z tego co widziałem jedyne prace w obrębie skateparku to było przekopanie instalacji do podłączenia dwóch latarni co zostało już zakończone. Skąd zatem decyzja o zniszczeniu nawierzchni oraz zaśmieceniu jedynego takiego obiektu w naszym mieście? A jeśli jest to naprawdę plac budowy, to gdzie barierki, stosowne oznaczenia i dlaczego w niedziele zamienia się w parking? - pyta nasz Czytelnik. Jednocześnie zwraca uwagę na stan przeszkód i konstrukcji znajdujących się w skateparku, które ledwo się trzymają, są podziurawione, wystają z nich śruby.
Nie ma mowy o tym, aby skatepark miał zostać zlikwidowany – uspokaja dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu Ireneusz Taraszkiewicz. - Cały obszar stadionu przy ul. Lubańskiej jest terenem budowy, przekazanym wykonawcy i nie mamy wpływu na to, co się dokładnie tam dzieje. Firma, która prowadzi prace jest jednak zobowiązana po ich zakończeniu do posprzątania terenu skateparku i oddania go w stanie w jakim go zastała. Ma na to jeszcze około miesiąc.

Twoja reakcja na artykuł?

2
6%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
0
0%
Smuci
27
75%
Złości
6
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
100
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
16%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group