Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 6454
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co dalej z Sudetami?

Czwartek, 29 kwietnia 2010, 12:20
Aktualizacja: Piątek, 30 kwietnia 2010, 11:50
Autor: arec
Wczoraj zebrał się zarząd Klubu Sportowego Sudety Jelenia Góra. Dyskutowano o zadłużeniu klubu oraz o decyzjach personalnych.

Na wczorajszym posiedzeniu zarząd KS Sudety dyskutował o zadłużeniu klubu oraz możliwości jego spłaty. Podsumowano także miniony sezon.

Jednocześnie prezes poinformował o zamiarze rezygnacji z pełnionej przez siebie funkcji. Zamiar rezygnacji z funkcji trenerskiej przedłożył także Ireneusz Taraszkiewicz. – Nie uciekam od odpowiedzialności. Pomimo tego, że od dłuższego czasu nie pobierałem pensji w klubie ja też jestem odpowiedzialny za spadek zespołu do drugiej ligi. Tak jak przed rokiem cieszyłem się z awansu, tak teraz czuję się odpowiedzialny za spadek – powiedział Jelonce trener Ireneusz Taraszkiewicz.

Decyzję odnośnie odwołania prezesa oraz trenera zarząd podejmie do końca maja. Z kolei na dzień 13 maja zaplanowano konferencję prasową, podczas której władze klubu podsumują miniony sezon oraz poruszą kwestię dalszego funkcjonowania klubu.

Pytany o dalsze losy klubu i start w rozgrywkach drugiej ligi trener Taraszkiewicz powiedział – Informacje na ten temat otrzymacie państwo 13 maja na konferencji prasowej. Ja bym chciał, żeby koszykówka męska w Jeleniej Górze była. W mieście są tradycje, na które przede mną pracowali także inni – powiedział trener Sudetów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Jelenia Góra zyska na powrocie wojska do miasta?

Oddanych
głosów
1071
Tak
59%
Nie
34%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group