Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 7930
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Cios w nielegalny hazard

Wtorek, 20 kwietnia 2021, 7:00
Autor: WAC
Region: Cios w nielegalny hazard
Fot. KAS
Dolnośląscy funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w marcu 2021 roku przejęli w regionie 38 nielegalne automaty do gier hazardowych.

Automaty służące do uprawiania nielegalnego hazardu znaleziono w dziesięciu lokalach, znajdujących się w powiatach: bolesławieckim, świdnickim, lubańskim, złotoryjskim, polkowickim, legnickim, ząbkowickim oraz w Kamiennej Górze, Jeleniej Górze i Wrocławiu. W kilku przypadkach funkcjonariuszy Celno-Skarbowych w czynnościach wsparli policjanci. Wraz z automatami zabezpieczono 31 500 zł z gotówce. 

Kontrolowane miejsca znane były funkcjonariuszom, przeprowadzali tam czynności wielokrotnie i niestety za każdym razem kończyły się one zatrzymaniem nielegalnych automatów do gier hazardowych - informuje rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu Agnieszka Rzeźnicka-Gniadek. - Wszystkie ujawnione urządzenia i środki pieniężne zostały zatrzymane, jako dowody i przekazane do magazynu depozytowego. KAS przypomina, że za urządzanie gier hazardowych z naruszeniem przepisów prawa, oprócz sankcji karnych w postaci kary grzywny, kary pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tych kar łącznie, grozi kara pieniężna w wysokości 100 tys. złotych od każdego automatu.

Twoja reakcja na artykuł?

12
57%
Cieszy
2
10%
Hahaha
2
10%
Nudzi
1
5%
Smuci
1
5%
Złości
3
14%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group