Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 13079
Zalogowanych: 71
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ciężarówką w słup

Poniedziałek, 23 lutego 2009, 12:11
Aktualizacja: 12:12
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Ciężarówką w słup
Fot. Ania
Samochód ciężarowy jadący na trasie Jelenia Góra – Wrocław wjechał dzisiaj przed godz. 11 w słup telekomunikacyjny stojący przy ulicy Wrocławskiej. Zdarzenie przyczyniło się do sporego zamieszania w ruchu. Nikomu nic się nie stało.

Kierowca nie zdążył zatrzymać się przed skręcającym w lewo samochodem osobowym. Nie chcąc w niego uderzyć przejechał przez chodnik, a następnie uderzył w słup telekomunikacyjny.

– Kierowca samochodu ciężarowego jechał za szybko i nie zachował należytej odległości, w związku z czym jest sprawcą tego wydarzenia. Został więc ukarany mandatem karnym. – mówi asp. Włodzimierz Maślak z Sekcji Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Słup telekomunikacyjny jest mocno przechylony, nie wiadomo jednak czy kolizja nie wywołała większych uszkodzeń. Ustali to firma telekomunikacyjna.

Sonda

Co myślisz o spożywaniu alkoholu na studniówkach?

Oddanych
głosów
365
Wypada, żeby był całkowicie zabroniony
54%
Powinien być dozwolony - w zabawie uczestniczą pełnoletnie osoby
46%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kulisy obsesji nienawiści Hitlera do Żydów
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Jak jednym manewrem stracić prawko
 
Kultura
Śnieżne Kotły w obiektywie Rafała Kotylaka
 
Jelenia Góra - KARR
Zakończenie VI edycji Uniwersytetu Liderów
 
Pieniądze
50 groszy – kaucja to czy voucher na zakupy?
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group