Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8165
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Choinka przy śmietniku

Wtorek, 15 grudnia 2020, 6:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Choinka przy śmietniku
Fot. Czytelnik
Na wyjątkowo niefortunne sąsiedztwo, w jakim postawiono choinkę w Jagniątkowie zwraca uwagę pan Przemysław (dane do wiadomości redakcji)
Pomimo apeli mieszkańców do służb porządkowych, pojemniki na śmieci są wciąż pełne, a na dodatek postawiono przy nich choinkę – mówi nasz Czytelnik. - Nie wiem w jakim celu stoi tam to śliczne drzewko. Symbol świat Bożego Narodzenia zdobi śmietnik. .Ma to miejsce na przystanku w Jagniatkowie, choinka jest tam ustawiana od kilku lat, jednak nigdy nie stała przy śmietniku. Są inne miejsca bardziej zadbane, jak plac pod kościołem lub pętla autobusowa gdzie może stanąć choinka, a mimo to ktoś ustawił ją właśnie tutaj. Gdy jadąc do Jagniątkowa mija się miejsca gdzie Miasto ustawiło choinki nie zauważyłem żeby gdziekolwiek stała przy kubłach. Jagniątków nazywany "magicznym" stracił na swojej estetyce i magii.

Jak informuje rzecznik prasowy spółek miejskich Zbigniew Rzońca choinkę w tym miejscu, na zlecenie Urzędu Miasta postawiła firma zewnętrzna.

Odpady z pojemników do segregacji w Jagniątkowie wywożone są regularnie i zgodnie z harmonogramem - mówi Z. Rzońca. - Dziś (15.12) w miejsce wskazane przez czytelnika Jelonki.com uda się nasza ekipa i pojemniki stojące w sąsiedztwie choinki zostaną przestawione w inną lokalizację.

Twoja reakcja na artykuł?

4
8%
Cieszy
27
51%
Hahaha
1
2%
Nudzi
1
2%
Smuci
9
17%
Złości
11
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (44)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
826
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group