Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 2213
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Choć nie każdy jest domatorem– #zostanwdomu i postaw na rozwój

Wiadomości: Polska
Poniedziałek, 27 kwietnia 2020, 21:07
Aktualizacja: Czwartek, 30 kwietnia 2020, 18:34
Autor: ts
Fot. ts
Obowiązkowa izolacja bywa dla wielu z nas wyzwaniem. Zamknięci w domach nie do końca wiemy, co ze sobą zrobić. Oglądamy seriale i programy telewizyjne, czytamy prasę i książki, ale głównie siedzimy z nosem w komórce. Warto zatem poświęcić ten czas na rozwój i naukę języków. To konstruktywny sposób na przetrwanie domowej izolacji, która prędko się nie skończy. Dzięki nowoczesnym aplikacjom możesz zostać na kanapie i na niej rozpocząć swoją edukacyjną przygodę. Zobacz, jakie to proste i przyjemne.

Nauka języków jest dla każdego
Zdalna nauka jest dzisiaj jedną z popularniejszych form spędzania wolnego czasu. Zamknięci w domach, odkrywamy w sobie motywację i odpowiednie pokłady energii, by wreszcie zacząć. Dzięki aplikacji Babbel możemy w zasadzie o każdej porze dnia i nocy doskonalić nasze umiejętności językowe. Babbel oferuje kursy angielskiego i niemieckiego. Wszystkie zostały przygotowane przez międzynarodowych ekspertów. Możesz wybierać pomiędzy różnymi poziomami zaawansowania, zaczynając od podstaw lub kontynuując dotychczasową edukację. Ponadto wszystkie kursy zostały podzielone na różnorodne tematy, dlatego uczysz się wyłącznie tego, co z pewnością przyda Ci się w przyszłości.

Rozwijaj się z aplikacją Babbel
Twórcy aplikacji postanowili wyjść naprzeciw uczniom i studentom, którzy w tym trudnym okresie chcieliby kontynuować naukę języków. Tylko teraz mogą pobrać specjalny kod rabatowy, dzięki któremu otrzymają miesiąc nauki za darmo. To świetna okazja, by kontynuować edukację i szlifować swoje umiejętności nawet podczas obowiązkowej izolacji. Aplikacja oferuje nie tylko ćwiczenia gramatyczne, lecz również zadania z pisania, czytania, słuchania i mówienia. Grono ekspertów Babbel codziennie uzupełnia ofertę aplikacji o nowe zagadnienia. W ten sposób wychodząc naprzeciw przymusowej izolacji, trudom związanym z domową edukacją i znudzeniu, która może uprzykrzyć okres kwarantanny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~efendi 27-04-2020 21:26
Wyłącz TV . Zostaw telefon w domu. Bądź sobą a nie avatarem !
~ 27-04-2020 21:52
Obudź się człowieku. Jaka izolacja? Wyjdź na spacer. Jesteś wolnym człowiekiem.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group