Poniedziałek, 22 czerwca
22°C Jelenia Góra
reklamy

Chciał się rzucić pod samochód

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Agresywny siedemnastolatek upił się i zdecydował, że z sobą skończy. Na miejsce popełnienia samobójstwa wybrał ruchliwą ulicę. Zamierzał odebrać sobie życie rzucając się pod jadące auta.

reklamy

Zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który wprowadza zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oficer dyżurny policji odebrał kilka dni temu wieczorem.

Policjanci, którzy pojechali na zgłoszenie, na ulicy zastali grupę osób, wśród których znajdował się młody mężczyzna, który zamierzał popełnić samobójstwo. Desperatem okazał się nietrzeźwy 17-latek. Chłopak był bardzo agresywny, nie reagował na polecenia policjantów.

Twierdził, że ma dość życia i rzuci się pod przejeżdżający samochód. W związku z takim zachowaniem policjanci obezwładnili go przekazali pod opiekę jeleniogórskich lekarzy.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: …

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka