Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6256
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Charytatywnie w Żeromie

Piątek, 7 lutego 2020, 6:00
Aktualizacja: Wtorek, 11 lutego 2020, 5:23
Autor: WAC
Jelenia Góra: Charytatywnie w Żeromie
Fot. WAC
Muzyka oraz piosenki z musicali i filmów były motywem przewodnim XII. Koncertu Charytatywnego pod hasłem „Dawno temu w...Żeromie”, który wczoraj (6.02) odbył się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze.

Koncert, zorganizowany przez Radę Rodziców - jak co roku - zjednoczył całą szkolną społeczność „Żeroma”, która przez kilka tygodni przygotowywała się do wczorajszego występu.

Talenty taneczne, muzyczne, aktorskie prezentowali zarówno uczniowie, jak i absolwenci oraz nauczyciele. Na scenie można było zobaczyć i usłyszeć piosenki z wielu klasycznych obrazów światowego kina. Nie zabrakło efektownych akcentów choreograficznych. Na widowni w auli zasiedli m.in. posłanka Zofia Czernow, prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak wraz z zastępcą Januszem Łyczką oraz kilkoro radnych.

Dodajmy, że dochód z koncertu oraz prowadzonej w jego trakcie licytacji prac artystów plastyków oraz uczniów i nauczycieli zasili konto szkoły.

Wpływy z koncertu przeznaczone będą na fundusz stypendialny, na nagrody dla uczniów – mówi nauczycielka z I LO Agnieszka Burda. - Ale także na bieżące potrzeby, m.in. zakup sprzętu nagłaśniającego, którego nie mamy. Wszystko dla uczniów i szkoły.

Twoja reakcja na artykuł?

20
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
4
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group