Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 6409
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Charytatywnie dla Mikołaja

Środa, 10 kwietnia 2019, 3:43
Aktualizacja: 14:28
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Charytatywnie dla Mikołaja
Fot. użyczone
Tenisiści stołowi z różnych stron Dolnego Śląska postanowili wesprzeć Mikołaja, który urodził się z wrodzoną wadą. Przez dwa tygodnie ludzie, którzy w tenisa stołowego grają amatorsko, bądź w rozgrywkach ligowych – oddawali się swojej pasji, aby pomóc rodzicom w rehabilitacji chłopca.
Najpierw były rozgrywki grupowe, następnie zespoły rywalizowały w kolejnych grupach (mocniejszej i pocieszenia), po czym zwycięzcy grup zagrali finalnie o wygraną w turnieju głównym oraz w finale "pocieszenia" - relacjonuje Remigiusz Troć z Klubu Tenisa Stołowego Jelenia Góra.
Turniej miał charakter charytatywny - z przeznaczeniem dla małego Mikołajka, który w grudniu urodził się bez przedramienia. Każde wsparcie i gest solidarności się liczy, więc turniej miał charakter otwarty. Udało się zebrać 1700 zł. Zagrało 32 uczestników od amatorów po zawodników z 5, 4, 3 i 2 ligi. Byli przedstawiciele z Bogatyni, Lubania, Miłkowa, Jeleniej Góry, Zgorzelca, Kaczorowa, Janowic Wielkich i Włosienia. Środowisko tenisowe ładnie się zintegrowało i impreza będzie miała swoją kontynuację w przyszłym roku. Turniej wygrał Arkadiusz Ignatiuk, a finał pocieszenia Mirosław Wałkuski - dodał R. Troć.

Twoja reakcja na artykuł?

12
92%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group