Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 9197
Zalogowanych: 103
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świerzawa: Charytatywne granie w Świerzawie

Poniedziałek, 16 listopada 2015, 14:00
Aktualizacja: 14:01
Autor: MDvR
Świerzawa: Charytatywne granie w Świerzawie
Fot. użyczone
Klub Sportowy Pogoń Świerzawa zaprasza na Mikołajkowy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Imprezę przewidziano na dwa dni – w sobotę, 5 grudnia na parkiecie zaprezentują się żaki (zawodnicy z rocznika 2007 i młodsi), dzień później do rywalizacji przystąpią orliki (rocznik 2005–2006).

W obu przypadkach turniej rozpocznie się o godz. 10:00. Organizator zapewnia wiele niezapomnianych atrakcji dla dzieci, poczęstunek oraz pamiątkowe medale, dyplomy i puchary. Wpisowe na turniej 100 zł od drużyny. Zgłoszenia drużyn proszę wysyłać na adres mailowy: pogon-swierzawa@wp.pl - o udziale w turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.pogonswierzawa.futbolowo.pl Podczas turnieju będą zbierane środki na leczenie 2,5-letniej dziewczynki chorej na białaczkę - www.facebook.com/Na-pomoc-chorej-Juleczce-z-Sokołowca-1602542456669337
Zachęcamy do wsparcia całej inicjatywy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy na ulicy Wolności powinno być więcej np. świateł, aby spowolnić ruch na odcinku do Cieplic?

Oddanych
głosów
337
Tak
32%
Nie, tak jak jest jest dobrze
59%
Nie mam zdania
9%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Specjalnie szkoleni rosyjscy agenci sabotują w Europie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Kilometry
Od dziś "ciepły przycisk" w autobusach MZK
 
Aktualności
Zamiast ogródka – sąd i marihuana
 
Inne wydarzenia
Jelenia Góra areną Mistrzostw Polski
 
Kultura
Teatry uliczne – 3 dzień – Aleksandr Makagon, Kazachstan
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group