Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6935
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Chaos informacyjny na Mud Party

Niedziela, 5 lipca 2015, 12:51
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lipca 2015, 7:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Chaos informacyjny na Mud Party
Fot. Tomasz Raczyński
Uczestnicy III edycji Mud Party nie będą miło wspominać tegorocznej wyprawy do Jeleniej Góry. Po pierwszym dniu, kiedy to wycofała się połowa startujących zawody rozpoczęły się na dobre, ale kibice musieli uzbroić się w niesamowitą cierpliwość, żeby doświadczyć zmagań w błocie.

Już pierwszego dnia prolog wystartował z 3-godzinnym opóźnieniem. Następnie odwołano nocny etap po tym jak w Miłkowie i Radomierzu doszło do nieprzyjemnych sytuacji z udziałem rajdowców. To było pretekstem do wycofania się niemal połowy stawki, ale drugiego dnia wszystko miało wrócić do normy.

Zmagania na Rakownicy oraz poligonie odbyły się już bez większych zakłóceń, aczkolwiek harmonogram prezentowany przez organizatora miał niewiele wspólnego z programem. Na wieczorny odcinek specjalny, na dawnym stadionie wojskowym przy ul. Podchorążych, przybyło ok. 300 miłośników rajdów terenowych, którzy po godz. 20.00 doczekali się rozpoczęcia zmagań.

Tego samego dnia planowana była widowiskowa runda w torze błotnym, czyli ulubiona konkurencja jeleniogórskich kibiców, ale z powodu zapadającego zmroku została odwołana i dzisiaj (5.07) z samego rana odbyła się, jednak fani obeszli się smakiem.

Ogromny wysiłek organizacyjny Jeep-Survival, w przeciwieństwie do zeszłorocznych zawodów, które bazę miały na stadionie przy ul. Lubańskiej – tym razem nie przełożył się na atrakcje dla kibiców. Chyba, że wielogodzinne oczekiwanie w upale i brak informacji można uznać za takie uznać...

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group