Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3488
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Rumunia: Cenne doświadczenie podczas Mistrzostw Starego Kontynentu

Poniedziałek, 25 listopada 2013, 13:25
Aktualizacja: 13:27
Autor: MDvR
Rumunia: Cenne doświadczenie podczas Mistrzostw Starego Kontynentu
Fot. użyczone
Rumuńska miejscowość Oradea była w dniach 15–16 listopada gospodarzem Mistrzostw Europy Kyokushin Shinkyokushin Karate kadetów, młodzieżowców U–22 i seniorów open, w których nie zabrakło przedstawicieli Karkonoskiego Klubu Karate Shinkyokushinkai sensei’a Piotra Cieślińskiego.

Mistrzostwa odbywały się w trzech kategoriach wiekowych, dwóch podzielonych na kategorie wagowe: kadeci 15-16 lat i młodzieżowcy 18-22 lata. Seniorzy zaś startowali w formule Mistrzostwa Europy Open (jedna kategoria wagowa). W mistrzostwach wystartowało w sumie 441 zawodników z 23 państw Europy. Jelenią Górę reprezentowała podopieczna sensei’a Piotra Cieślińskiego – Anna Półtorak, która musiała już w pierwszej swojej walce uznać wyższość ukraińskiej zawodniczki w kategorii open kadetek. Był to pierwszy tak poważny start w karierze Anny więc tym bardziej należą jej się słowa uznania za odwagę.

- Jako klub uczymy się dalej i zdobywamy cenne doświadczenie, które przełoży się wcześniej czy później na coraz lepszą prace w naszym Dojo. Dziękujemy uprzejmie za wsparcie finansowe wyjazdu przez Urząd Miasta Jeleniej Góry, Polską Organizację Shinkyokushinkai oraz rodziców naszych podopiecznych bez których wyjazd byłby niemożliwy - mówi sensei Piotr Cieśliński.

Więcej informacji na stronie klubowej: karatejeleniagora.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group