Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 7996
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Celebryci olśniewali śnieżnymi wyczynami w Szklarskiej Porębie

Poniedziałek, 27 lutego 2012, 12:26
Aktualizacja: 12:27
Autor: Agrafka
REGION JELENIOGÓRSKI: Celebryci olśniewali śnieżnymi wyczynami w Szklarskiej Porębie
Fot. Organizator
Już po raz 11. do Szklarskiej Poręby przyjechali znani ludzie dużego i małego ekranu oraz dziennikarze radiowi, aby zmierzyć się w zawodach „Gwiazdy na Śniegu”.

Slalom Gwiazd to okazja, aby podpatrzeć znanych i uwielbianych artystów i dziennikarzy w niecodziennych rolach, a mianowicie narciarzy, snowboardzistów itp.

W sobotę na nartostradzie Puchatek celebryci rywalizowali ze sobą podczas Slalomu Gwiazd w kilku kategoriach. m.in. snowboard i terminatorzy. Do tej ostatniej zostali zakwalifikowani narciarze najlepsi z najlepszych, których wyniki są nie do pobicia. Pierwsze miejsce w tej kategorii wywalczył Waldemar Błaszczyk, drugie miejsce zdobył Paweł Sołtys, trzecie miejsce przyznano Jarosławowi Kulczyckiemu.

W kategorii Gwiazdy Mężczyźni pierwsze miejsce zdobył Wojtek Błach, drugie Tomasz Iwan, trzecie należało do Roberta Moskwy. Gwiazdą Snowboard Kobiet została Anna Rusowicz, natomiast mężczyzn Marcin Mroczek.

Po zawodach narciarskich udekorowano najlepszych zawodników, a ceremonię poprowadziła Ania Popek Wcześniej jednak publiczność rozbawił znany jeleniogórski satyryk Jacek Ziobro. Po wręczeniu pucharów i medali publiczność miała okazję zrobić sobie zdjęcie z ulubioną gwiazdą i zebrać autografy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group