Niedziela, 25 lipca
Imieniny: Krzysztofa, Jakuba
Czytających: 2966
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Cel wandala: zniszczyć, co nowe

Piątek, 26 czerwca 2009, 9:12
Aktualizacja: 9:13
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Cel wandala: zniszczyć, co nowe
Fot. Lucas
Kilkanaście bloków poddanych niedawno remontom i termomodernizacji zostało zapaćkanych bazgrołami przez chuliganów, kiboli miejscowych klubów sportowych, którzy nie potrafili uszanować pracy i wkładu pieniężnego innych.

- Nasze bloki po termomodernizacji oraz odnowieniu wyglądały całkiem efektownie. Zniknęła dołująca szarość i brud. Jednak nie na długo – pisze do nas Czytelnik z Zabobrza. – Wszystko za sprawą wandali, którzy zniszczyli kilkanaście elewacji.

Bazgranie po świeżo odnowionych ścianach to nie jedyna sprawka zabobrzańskich chuliganów. Wielu kierowców z Zabobrza skarży się na wandali, którzy pod osłoną nocy ostrym narzędziem niszczą samochody. – „Rysują” wulgarne napisy na przednich szybach. Po takim akcie wandalizmu, szyba nadaje się tylko do wymiany. A przecież to kosztuje. Niestety, wandale są nieuchwytni – skarżą się mieszkańcy największego osiedla w mieście.

– To godne szczególnego potępienia, bo łobuzy wiedzą, że narażają właściciela samochodu na wydatki. Nie jest to głupi wybryk, ale celowe działanie miejscowej hołoty – denerwują się ludzie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group