Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2612
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Casting do Must Be The Music w Jeleniej Górze

Środa, 15 maja 2013, 7:11
Aktualizacja: 9:20
Autor: Mea
Jelenia Góra: Casting do Must Be The Music w Jeleniej Górze
Fot. TV Polsat
Już w tę niedzielę (19 maja) o godz. 9.00 w Hotelu Mercure przy ul. Sudeckiej rozpocznie się casting do szóstej edycji popularnego programu muzycznego, emitowanego w telewizji Polsat – Must Be The Music. Półfinalistą tego programu był jeleniogórzanin Sebastian Rutkowski, który obecnie młodzieżowymi piosenkami podbija polski i zagraniczny rynek muzyczny.

Dla zespołów, duetów lub wokalistów chcących pójść w ślady zespołu Enej, LemON czy Macieja Czaczyka twórcy programu zdecydowali się na cztery dodatkowe przesłuchania w miastach, w których do tej pory nie było castingów, w tym m.in. w Jeleniej Górze.

Zapisy potrwają do godz. 16.00. Trzeba przygotować minimum dwa utwory. Osoby niepełnoletnie muszą przyjść z rodzicem. Można przynieść swój podkład muzyczny na płycie CD czy USB lub instrumenty.
Do tej pory przesłuchania do szóstej edycji odbyły się już w Gdańsku, Koszalinie, Rzeszowie i Nowym Sączu. A już wkrótce kolejne, m.in. 18 maja we Wrocławiu (Hotel Mercure Panorama, Pl. Dominikański 1) i 19 maja w Zielonej Górze (Zielonogórski Ośrodek Kultury "Amfiteatr", ul. Festiwalowa 3).

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group