Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Brąz dla Jedynki

Audio

Czytaj na głos

Autor: KED 1 min czytania

Jeleniogórskie Gimnazjum nr 1 może się pochwalić trzecim miejscem w regionie w rywalizacji żeńskich zespołów w koszykówce.

W pojedynku półfinałowym finału wojewódzkiego rozgrywek szkolnych, który odbył się w Polkowicach, jeleniogórzanki uległy gospodyniom z miejscowego Gimnazjum nr 1 33:48.

W drugim meczu półfinałowym Gim nr 40 z Wrocławia pokonało Gim nr 1 w Boguszowie Gorcach. W spotkaniu którego stawką było trzecie miejsce zmagań jeleniogórska jedynka pokonała rówieśniczki z Boguszowa Gorc 30:22. W finale polkowiczanki pewnie pokonały wrocławskie Gim nr 40. Reprezentacja Gimnazjum nr 1 zagrała w składzie: Monika Skoczylas, Maria Wójtowicz, Anna Baranowska, Magda Wojtaszczyk, Małgorzata Smoszyńska, Katarzyna Bieńko, Agnieszka Chmielewska, Magda Sawicka, Monika Orda. Opiekunem zespołu był: Andrzej Sękiewicz.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka