Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 9012
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Bóstwa z ręki mistrza

Niedziela, 27 września 2009, 7:55
Aktualizacja: 7:56
Autor: Ania
REGION: Bóstwa z ręki mistrza
Fot. Ania
Odważne panie z Jeleniej Góry i okolic oddały się w ręce Jacka Olejniczaka, znanego w Polsce fryzjera i stylisty z Łodzi, który gościł w minioną sobotę w hotelu Jelenia Struga w Kowarach.

Po krótkiej rozmowie z mistrzem niektóre z nich zdecydowały się pójść na całość. Efekty były piorunujące. Okazuje się, że każdego można ostrzyc tak, aby fryzura wyglądała dobrze. – Ona nie wynika z rodzaju włosów. Kiedy strzygę kobiety biorę pod uwagę przede wszystkim to, jaką mają osobowość, gdzie pracują i ile będą miały czasu na ułożenie fryzury – mówi Jacek Olejniczak, któremu towarzyszył równie uzdolniony kolega po fachu.

Wizyta znanego stylisty w Kowarach była związana ze szkoleniem, jakie zorganizowała firma Progress z Ostrzeszowa. Jej przedstawiciele zaprosili sześćdziesiąt osób, fryzjerów, korzystających z ich usług. Obejrzano prezentację marki INDOLA i dowiedzieli się także, jakie będą tendencje we fryzjerstwie w następnym sezonie. Zdecydowaną nowością, będą farby tej marki, które pozwolą na błyskawiczną – dziesięciominutową koloryzację włosów. Będzie dostępna od września 2010 roku w dwunastu odcieniach.

Panie, które chcą mieć najmodniejszy kolor włosów, powinny wybrać odcienie miodowe., Coraz więcej klientek salonów fryzjerskich zaczyna gustować w barwach naturalnych . Producenci kosmetyków i styliści włosów starają się wyjść im naprzeciw i już wiadomo, że w następnym sezonie hitem będą odcienie miodu i czekolady. Fryzjerzy nigdy jednak nie zapominają o kolorze włosów blond, podobno – mimo dowcipów – najbardziej lubianym przez kobiety.

Progres zapowiada kolejne kursy: pierwszy – farbowania, drugi ścinania. Zainteresowani mogą dzwonić: 694-412-757.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group