Wtorek, 27 lipca
Imieniny: Julii, Natalii
Czytających: 6596
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Boisko w Sobieszowie będzie jak nowe

Piątek, 6 maja 2011, 9:00
Aktualizacja: 9:01
Autor: Angela
Firma Ogrodnicza Leśniewscy – Architektura Zieleni z Chełma (lubelskie) podjęła się zagospodarowania terenu rekreacyjnego w Sobieszowie przy zbiegu ul. Dembowskiego i Kamiennogórskiej na Osiedlu Żeromskiego i Makuszyńskiego w Sobieszowie.

Miastu w końcu udało się wyłonić wykonawcę, który za tę usługę otrzyma niemal 119 tys. zł. Zadanie dotyczy zagospodarowania dużego i obecnie niewymiarowego boiska do piłki nożnej, które z związku z wieloletnim eksploatowaniem ma nierówną nawierzchnię i nie spełnia już swojego zadania. Ponadto zadaniem wykonawcy będzie stworzenie nowych alejek spacerowych, postawienie ławek, koszy na śmieci oraz ogrodzenia.

Na przetarg do tego zadania zgłosiło się trzech przedsiębiorców, z czego jedna z ofert została odrzucona. Najwyższa cena zaproponowana przez przedsiębiorców to ponad 124 tys. zł. Wartość tych prac szacowano wstępnie na niemal 150 tys. zł. Wykonawca na zrealizowanie usługi ma czas do końca czerwca.

Jest to drugi etap zagospodarowania terenu rekreacyjno-sportowego u zbiegu ulic Dembowskiego i Kamiennogórskiej na Osiedlu Żeromskiego i Makuszyńskiego w Sobieszowie. W pierwszym etapie zrealizowanym w minionym roku wybudowano boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z poliuretanu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group