Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 5012
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Biuro Mikołaja w GOK–u

Piątek, 11 grudnia 2020, 13:14
Autor: WAC
Mysłakowice: Biuro Mikołaja w GOK–u
Fot. GOK Mysłakowice
Mimo trudnej i smutnej sytuacji covidowej, Mikołaj nie zapomniał o dzieciach z gminy Mysłakowice. Otworzył tam swoje biuro, które mieści się w Gminnym Ośrodku Kultury.
Zwykle w tym czasie organizowaliśmy bal mikołajkowy dla dzieci, ale pandemia pokrzyżowała nam plany i trzeba było poszukać innego rozwiązania, które umili najmłodszym mieszkańcom ten trudny dla wszystkich okres - mówi dyrektor GOK - u Marianna Ostrowska. - Biuro Mikołaja jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00 aż do 18 grudnia i w tym czasie można odebrać drobny upominek. Żeby nie było za łatwo, dzieci muszą wykonać dla Mikołaja laurkę za jego poświęcony czas. Akcja skierowana jest do dzieci z gminy Mysłakowice w wieku 1-10 lat. Po zakończonej akcji mikołajkowej w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach powstanie wystawa prac wykonanych przez dzieci.

Przedsięwzięcie finansowane jest ze środków Gminy Mysłakowice, Gminnego Ośrodka Kultury i dzięki wsparciu finansowemu zaprzyjaźnionych organizacji z Niemiec tj. Powiatu Aachen oraz Stowarzyszenia Przyjaźni Polsko-Niemieckiej, które reprezentuje Ursula Etschenberg z Alsdorf. Organizatorzy akcji dziękują serdecznie za wsparcie, gdyż bez pomocy darczyńców byłoby trudno zorganizować paczki dla dzieci.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group