Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6959
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Biofactor gromi

Niedziela, 5 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 marca 2006, 11:47
Autor: Bero
Pewnie prowadzące w tabeli juniorki młodsze Biofactoru w spotkaniu o mistrzostwo Dolnego Śląska rozgromiły Piast Głogów 50:15!

Wygraną z Piastem Biofactor przypieczętował zdobycie tytułu mistrza Dolnego Śląska. - Przed nami finały mistrzostw Polski i do tych zawodów będziemy się solidnie przygotowywać - zapowiada trener Zdzisław Wąs. - Jeśli będzie możliwość, aby na tym szczeblu zagrała Sabina Kobzar, powalczymy o złoto - nie kryje wysokich aspiracji szkoleniowiec Biofactoru.

Wyjaśnijmy. Przepis mówi, że zawodniczka pochodząca z innego kraju może występować w ćwierćfinałach i półfinałach, które są organizowane przez Okręgowe Związki Piłki Ręcznej. Z kolei turniej finałowy organizuje Mistrzostwo Sportu, którego regulamin do udziału w rozgrywkach dopuszcza wyłącznie zawodniczki urodzone w Polsce. - To jest bzdura i w najbliższym czasie będziemy chcieli to obalić - grzmi trener Wąs. Dodajmy, że Sabina Kobzar przyjechała do Polski mając zaledwie 3 latka.

<b>Biofactor Jelenia Góra - Piast Glogów 50:15 (22:7)</b>

<b>Strzelczynie bramek dla Biofactoru:</b> Rykaczewska 10, Tajerle 8, Michalska 1, A. Kubicka 4, K. Kubicka 3, Buklarewicz 9, Kobzar 8, Zgorzelska 5, Szałańska 2.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group