Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 2921
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Bilans akcji „Sierpniowy weekend”

Poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 15:08
Aktualizacja: 15:11
Autor: 112
Długi weekend na drogach Kotliny Jeleniogórskiej minął spokojnie. W naszym regionie doszło do 20. kolizji. Nie odnotowano żadnego wypadku drogowego. Policjanci ukarali 239. kierowców za różne wykroczenia drogowe, zatrzymali 23 dowody rejestracyjne i sześciu nietrzeźwych kierujących.

Od 15 do 17 sierpnia na drogach powiatu jeleniogórskiego panował duży ruch. W całym regionie doszło do 20. kolizji, których najczęstszą przyczyną była nadmierna prędkość, nieudzielenie pierwszeństwa oraz najechanie na tył samochodu .

- Ponadto w tych dniach funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej sześciu nietrzeźwych kierujących pojazdami, ukarali mandatami 239. kierowców za różne wykroczenia drogowe , a w przypadku jednego kierującego dodatkowo zatrzymali prawo jazdy za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego. Kierujący jadąc w kierunku Karpacza wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na zakazie oraz na przejściu dla pieszych. Za te wykroczenia mężczyzna odpowie przed sądem. Policjanci zatrzymali również 23. dowody rejestracyjne za różne usterki techniczne – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

- Od piątku do niedzieli policjanci obsłużyli 219 interwencji zarówno domowych, jak i w miejscach publicznych oraz wylegitymowali 721 osób - dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group