Reklama
Sobota, 6 czerwca
19°C Jelenia Góra

Bike Maraton znów gra z WOŚP

Audio

Czytaj na głos

Osiemnasty sezon Bike Maratonu przed nami. Kolejny raz organizatorzy cyklu przekazują na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jedyny w swoim rodzaju numer startowy – ten najbardziej pożądany i najbardziej prestiżowy – symboliczną startową "jedynkę".

Autor: MDvR 1 min czytania

Numer będzie licytowany już ósmy raz i do tej pory udało się dzięki niemu zebrać ponad 52 tysiące złotych. Koniec tegorocznej aukcji już niebawem - wielki finał WOŚP już 14 stycznia, a więc w najbliższą niedzielę. Osoba która zapłaci za "jedynkę" najwięcej będzie miała oczywiście zapewnione starty we wszystkich edycjach Bike Maratonu 2018 i zarezerwowane honorowe miejsce w sektorze "0", czyli w pierwszym szeregu z zawodnikami elity.

Ponadto, ten wyjątkowy numer uprawnia do startu w pozostałych imprezach organizowanych przez Macieja Grabka: w Szosowym Klasyku, etapówce Bike Adventure oraz w wyścigu Uphill Race Śnieżka. Naprawdę warto się zastanowić nad jego kupnem!

Gorąco zachęcamy do licytacji i na trasy Bike Maratonu 2018.
Link do aukcji - http://aukcje.wosp.org.pl/bike-maraton-2018-1-nr-startowy-i5747836

Informacje o wyścigach i o tym co czeka nas w sezonie 2018 tradycyjnie na: http://bikemaraton.com.pl

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka