Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 3115
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Biją na skwerku przy cerkiewce

Poniedziałek, 13 października 2008, 8:16
Aktualizacja: Wtorek, 14 października 2008, 8:06
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Biją na skwerku przy cerkiewce
Fot. TEJO
Pogotowie ratunkowe zabrało wczoraj wieczorem mężczyznę z poważnymi obrażeniami ciała, który najpewniej został pobity u zbiegu ulic 1 Maja i Klonowica.

Szczegóły zdarzenia nie są znane, bo nie było jego świadków. Nieprzytomnego człowieka zauważył przypadkowy przechodzień i to on zawiadomił ratowników. Dopiero podczas obdukcji okazało się, że obrażenia, które miał poszkodowany., mogły być skutkiem bójki. Szczegóły i okolicznośc incydentu ustala policja, która także próbuje zidentyfikować mężczyznę. Póki co nie wiadomo, kto to jest.

To nie pierwszy tego typu incydent w tym miejscu. Wiosną ubiegłego roku „miejcowi” ciężko pobili tu młodego człowieka tylko dlatego, że ośmielił się usiąść na ławce przeznaczonej dla kogoś innego.

Skwerek jest znanym siedliskiem okolicznych meneli, którzy urządzili sobie tam publiczne miejsce libacji. Wyczuwają na odległość strażników miejskich lub policjantów i na widok patrolu chowają się w bramach. Jedynym sposobem na poprawę bezpieczeństwa w tym zakątku jest monitoring wizyjny, który w Jeleniej Górze wciąż jest zjawiskiem wirtualnym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group